?> ?>
F
Prognoza WXSIM dla: Dzierzoniow
Wydana przez: Saratoga-Weather.org
Uaktualniona: Niedziela, 18-Nov-2018 06:00 pm
 
Wieczorem

Opady śniegu i deszczu
Zimno!
Opady śniegu i deszczu
Zimno!
Poniedziałek

Śnieg
Śnieg
Poniedziałek
noc
Mgła
Mgła
Wtorek

Deszcz ze śniegiem
Zimno!
Deszcz ze śniegiem
Zimno!
Wtorek
noc
Deszcz ze śniegiem
Deszcz ze śniegiem
Sroda

Przeważnie pochmurno
Przeważnie pochmurno
środa
noc
Przeważnie pochmurno
Przeważnie pochmurno
Czwartek

Przeważnie pochmurno
Przeważnie pochmurno
<2 mm. <2 mm. <2 mm. <2 mm.
Min -2° Max 1° Min -2° Max 2° Min -2° Max 4° Min 1° Max 5°
Odczuwalna: -6°     Odczuwalna: -7°        
Pn→PnWs
4→10
km/h
Słaby wiatr
PnWs
17-28
km/h
Umiarkowany wiatr
WsPnWs
13-28
km/h
Umiarkowany wiatr
Ws
14-28
km/h
Umiarkowany wiatr
Ws
7
km/h
Słaby wiatr
Ws
8
km/h
Słaby wiatr
Ws
11
km/h
Słaby wiatr
Ws
9
km/h
Słaby wiatr

 

Wieczorem
 
Głównie pochmurno w wieczór, przechodzi w głównie pochmurno do pochmurno po północy. Nieznaczne możliwy mieszankę śnieg i deszcz w wieczór, wtedy nieznaczne możliwy śnieg po północy. Minimum: -2°. Wiatr chill ranging from -6 do -1. Wiatr północny około 4 km/h w wieczór, przechodzi w północno wschodni około 10 km/h po północy. Możliwe opady 20 %. Opad (równoważny płynowi) w większości mniej niż 2 mm. Mało lub bezśnieżnie, oczekiwana akumulacja.
Poniedziałek
 
Gęste zachmurzenie w ranek, przechodzi w pochmurno w popołudnie. Możliwy śnieg. Maximum: 1°. Wiatr chill około -5. Wiatr północno wschodni około 17 km/h, w porywach do 28 km/h. Możliwe opady 30 %. Opad (równoważny płynowi) w większości mniej niż 2 mm. Bezśnieżnie, oczekiwana akumulacja.
Poniedziałek noc
 
Częściowo do głównie pochmurno w wieczór, przechodzi w częściowo pochmurno po północy. Niejednolita lekka mgła. Minimum: -2°. Wiatr chill as low as -6. Wiatr wschodni-północno wschodni około 13 km/h, w porywach do 28 km/h.
Wtorek
 
Głównie pochmurno do pochmurno w ranek, przechodzi w gęste zachmurzenie w popołudnie. Niejednolita lekka mgła w ranek. Nieznaczne możliwy mieszankę śnieg i śniegiem w ranek, wtedy możliwy mieszankę śnieg i śniegiem w popołudnie. Maximum: 2°. Wiatr chill ranging from -7 do -3. Wiatr wschodni około 14 km/h, w porywach do 28 km/h. Możliwe opady 30 %. Opad (równoważny płynowi) w większości mniej niż 2 mm. Mało lub bezśnieżnie, lub lód (na gruncie) oczekiwana akumulacja.
Wtorek noc
 
Pochmurno w wieczór, przechodzi w głównie pochmurno po północy. Nieznaczne możliwy mieszankę śnieg i śniegiem w wieczór, wtedy nieznaczne możliwy mieszankę śniegiem i śnieg po północy. Minimum: -2°. Wiatr wschodni około 7 km/h. Możliwe opady 20 %. Opad (równoważny płynowi) w większości mniej niż 2 mm. Bezśnieżnie, lub lód (na gruncie) oczekiwana akumulacja.
Sroda
 
Częściowo do głównie pochmurno w ranek, przechodzi w głównie pochmurno do pochmurno w popołudnie. Maximum: 4°. Wiatr wschodni około 8 km/h.
środa noc
 
Głównie pochmurno do pochmurno. Minimum: 1°. Wiatr wschodni około 11 km/h.
Czwartek
 
Głównie pochmurno do pochmurno w ranek, przechodzi w pochmurno w popołudnie. Maximum: 5°. Wiatr wschodni około 9 km/h.
Czwartek noc
 
Pochmurno w wieczór, przechodzi w gęste zachmurzenie po północy. Nieznaczne możliwy deszcz. Minimum: 2°. Wiatr wschodni około 6 km/h. Możliwe opady 20 %. Opady w większości mniej niż 2 mm.
Piątek
 
Głównie pochmurno do pochmurno w ranek, przechodzi w częściowo do głównie pochmurno w popołudnie. Maximum: 7°. Wiatr południowo wschodni około 5 km/h.
Piątek noc
 
Częściowo pochmurno w wieczór, przechodzi w ładnie po północy. Minimum: -3°. Wiatr południowy-południowo wschodni około 6 km/h.
Sobota
 
Częściowo pochmurno w ranek, przechodzi w głównie pochmurno do pochmurno w popołudnie. Maximum: 6°. Wiatr południowo wschodni prawie cisza w ranek, przechodzi w północno wschodni w popołudnie.
Sobota noc
 
Głównie pochmurno w wieczór, przechodzi w głównie pochmurno do pochmurno po północy. Minimum: 1°. Wiatr północny-północno wschodni około 3 km/h.
Niedziela
 
Głównie pochmurno do pochmurno w ranek, przechodzi w częściowo do głównie pochmurno w popołudnie. Maximum: 4°. Wiatr północny-północno wschodni prawie cisza.
Niedziela noc
 
Częściowo pochmurno. Minimum: -2°. Wiatr północny-północno wschodni prawie cisza.
Poniedziałek
 
Częściowo pochmurno. Maximum: 3°. Wiatr północny-północno wschodni około 3 km/h.
Poniedziałek noc
 
Częściowo pochmurno. Minimum: -3°. Wiatr północny-północno wschodni prawie cisza.

WXSIM forecast formatting script by Saratoga-Weather.org.
Animated forecast icons courtesy of www.meteotreviglio.com.